Termometr elektroniczny Gefu Barbecue

89247 Gefu Gefu
115.00 PLN
115,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
89247
Wymiary
28 x 6,5 x 2,8 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Sezon na grilla trwa w najlepsze. Dzięki termometrowi elektronicznemu niemieckiej marki Gefu można mieć pewność, ze każde danie będzie perfekcyjnie przygotowane, a kucharz zyska wśród znajomych tytuł Mistrza Grillowania! A gdy lato minie nadal można często korzystać z termometru np. przygotowując idealnie upieczoną świąteczną pieczeń.
Produkt o długości 28 cm wykonany jest ze stali szlachetnej, posiada wyświetlacz LCD, na którym już po kilku sekundach widać temperaturę przygotowywanego posiłku.
Zakres temperatury -40 stopni C do 200 stopni C.

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię