Termometr elektroniczny na butelkę Vin Bouquet

FIC 004 Vin Bouquet Vin Bouquet
62.10 PLN

Special Price 62,10 zł

Normalna cena: 69,00 zł

Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FIC 004
Wymiary
Opakowanie 15,5 x 9,5 x 5,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Termometr elektroniczny marki Vin Bouquet pozwala na szybkie sprawdzenie temperatury wina, a co za tym odpowiednie podanie trunku. Wystarczy nałożyć opaskę ze wskaźnikiem na butelkę, a następnie odczytać wynik. Urządzenie jest wygodne i łatwe w użyciu. Dostosowuje się do kształtu butelki.
Termometr wykonany z tworzywa sztucznego. Zasilany dwoma bateriami LR1130 (dołączone do zestawu).
Vin Bouquet to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z Hiszpanii, która oferuje przede wszystkim profesjonalne akcesoria do wina, piwa i koktajli. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i nowatorskim pomysłom Vin Bouquet podbija kolejne zagraniczne rynki oraz serca i podniebienia koneserów wykwintnych trunków. Produkty hiszpańskiej marki to synonim luksusu i niezawodności, dlatego sprawdzą się jako prezent na uroczystą okazję, albo dla bliskiej nam osoby.

Marka

Hiszpańska marka Vin Bouquet to jeden z wiodących producentów akcesoriów do wina, piwa i koktajli. Produkty Vin Bouquet odznaczają się wysoką jakością wykonania i eleganckim, nowoczesnym designem. Pozwalają na odpowiednie przygotowanie i podanie trunku, tak aby wydobyć i podkreślić wszystkie jego walory.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię