Termometr elektroniczny na podczerwień Vin Bouquet

FIC 006 Vin Bouquet Vin Bouquet
207.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FIC 006
Wymiary
Opakowanie 19 x 9,5 x 3,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Termometr elektroniczny na podczerwień to jeden z najnowocześniejszych gadżetów do mierzenia temperatury wina lub dowolnego płynu. Stylowy design i wysoka jakość wykonania sprawiają, że termometr sprawdzi się świetnie jako gustowny prezent dla każdego konesera szlachetnych trunków. Zmierzenie temperatury przy pomocy tego urządzenia zajmuje dosłownie sekundę. Wystarczy skierować termometr w stronę cieczy i odczytać wynik z wyświetlacza.
Produkt wykonany z tworzywa sztucznego. Zasilany na 2 baterie LR44, dołączone do zestawu. Całość zapakowana do gustownego pudełka.
Vin Bouquet to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z Hiszpanii, która oferuje przede wszystkim profesjonalne akcesoria do wina, piwa i koktajli. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i nowatorskim pomysłom Vin Bouquet podbija kolejne zagraniczne rynki oraz serca i podniebienia koneserów wykwintnych trunków. Produkty hiszpańskiej marki to synonim luksusu i niezawodności, dlatego sprawdzą się jako prezent na uroczystą okazję, albo dla bliskiej nam osoby.

Marka

Hiszpańska marka Vin Bouquet to jeden z wiodących producentów akcesoriów do wina, piwa i koktajli. Produkty Vin Bouquet odznaczają się wysoką jakością wykonania i eleganckim, nowoczesnym designem. Pozwalają na odpowiednie przygotowanie i podanie trunku, tak aby wydobyć i podkreślić wszystkie jego walory.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię