Termometr ogrodowy Blomus Grado - skala Celsiusza

65242 Blomus Blomus
449.00 PLN
449,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
65242
Wymiary
Ø 20 cm
wysokość 142 cm
Materiały
Stal szlachetna, akryl, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Termometr ogrodowy Blomus Grado ze skalą Celsiusza. Na wysokiej, cienkiej nóżce umieszczona została przezroczysta, okrągła tarcza. Rozstawione numery przypominają cyferblat zegara ściennego. Wyraźne, czarne cyfry można odczytać z dalekiej odległości. Gadżet, wpasowując się w otoczenie będzie również dyskretnym elementem dekoracyjnym. Nóżkę oraz obramowanie termometru wykonano z wysokiej jakości, nierdzewnej stali szlachetnej. Materiał ten jest niezwykle trwały i odporny na działanie czynników atmosferycznych. Wnętrze termometru jest akrylowe, odporne na stłuczenia. Dzięki temu termometr posłuży nam przez długie lata. Służy do wbicia w ziemię lub w doniczkę. Można go z łatwością przenieść w inne miejsce.

Kolekcja: Blomus Grado

Zobacz kolekcję

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Projektant

Pełna nazwa: Flöz Industrie Design. Studio założone w 1989 r. przez Petera Golz'a i Olivera Wahl'a. Uważane jest za ikonę Niemiec. Sama nazwa (niemieckie słowo "Flöz" oznacza złoże) utożsamiana jest z rejonem Zagłębia Ruhry - tradycyjnie kojarzonym z ciężko pracującymi, pełnymi pasji ludźmi. Faktycznie, "zjeżdżając w dół" w trakcie przeglądania ich osiągnięć, napotykamy ogrom skrajnie różnych, uznanych projektów dla prestiżowych marek. Kaski rowerowe Cratoni i KED, torby, rakiety tenisowe i buty Adidas, pompki rowerowe SKS, świeczniki, lampiony, akcesoria kominkowe i łazienkowe Blomus, akcesoria do tenisa Andros, grille Enders... i na pewno dużo jeszcze przed nimi!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię