Termometr okienny Blomus Grado

65246 Blomus Blomus
219.00 PLN
219,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
65246
Wymiary
Szerokość 2 cm
Ø 15 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne, akryl

Opis produktu

Okrągła tarcza tego kalibrowanego termometru do pomiaru temperatury przypomina cyferblat zegara ściennego.

Wyraźne czarne cyfry mogą być swobodnie odczytane nawet z dalekiej odległości. Nierdzewny. Trwały.

Prosty montaż: termometr mocuje się do zewnętrznej strony okna przy pomocy taśmy klejącej, która najlepiej działa w suchych warunkach i temp. 20 stopni Celsjusza. Przed przymocowaniem do okna szybę należy dokładnie wyczyścić, osuszyć, a następnie usunąć folie ochronną z taśmy i przykleić termometr do szyby. Przy montażu należy uważać na wystawienie termometru na bezpośrednie działanie promieni słonecznych (może wtedy dojść do nieprawidłowego odczytu temperatury). Na obudowie mogą być widoczne spawy.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Projektant

Pełna nazwa: Flöz Industrie Design. Studio założone w 1989 r. przez Petera Golz'a i Olivera Wahl'a. Uważane jest za ikonę Niemiec. Sama nazwa (niemieckie słowo "Flöz" oznacza złoże) utożsamiana jest z rejonem Zagłębia Ruhry - tradycyjnie kojarzonym z ciężko pracującymi, pełnymi pasji ludźmi. Faktycznie, "zjeżdżając w dół" w trakcie przeglądania ich osiągnięć, napotykamy ogrom skrajnie różnych, uznanych projektów dla prestiżowych marek. Kaski rowerowe Cratoni i KED, torby, rakiety tenisowe i buty Adidas, pompki rowerowe SKS, świeczniki, lampiony, akcesoria kominkowe i łazienkowe Blomus, akcesoria do tenisa Andros, grille Enders... i na pewno dużo jeszcze przed nimi!

Opinie

2,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 2
2.0
mmm 25.12.2017
W instrukcji jest wyraźnie napisane, że termometr powinien być zamontowany przy temperaturze około 20 stopni, bo wtedy klej wykazuje najlepsze właściwości klejące. Czyli zimą w Polsce nie powinno się tego montować. Gdyby ta informacja była zawarta w opisie przedmiotu nie kupiłbym go na gwiazdkę. Od produktu za taką cenę oczekiwałbym rzetelnego opisu, który pozwalałby właściwie ocenić przedmiot przed zakupem.

Nie polecam zimą!