Termos Aladdin Citypark 1,1 l, bordowy

10-10379-002 Aladdin Aladdin
199.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-10379-002
Wymiary

wymiary: 11,2 x 9,3 x 29,3 cm

Materiały

materiały: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, silikon

Opis produktu

Termos Aladdin Citypark 1,1 l, bordowy to propozycja dla osób, które jeżdżą w długie podróże albo lubią wycieczki na łono natury. Dzięki izolacji próżniowej między stalowymi ściankami termos Aladdin Citypark 1,1 l, bordowy jest w stanie utrzymać litr napoju w dowolnej temperaturze przez ponad dobę. Po dodaniu kostek lodu ten czas wydłuża się do 5 dni.
Termos Aladdin Citypark 1,1 l, bordowy możesz użytkować we dwoje, bo nakrętka rozkłada się na dwa kubki. Końcówka na gwincie została wyposażona w guzik, który umożliwia nalewanie bez odkręcania. Termos jest w pełni szczelny, dlatego możesz go nosić w torebce albo plecaku.
Termos Aladdin Citypark 1,1 l, bordowy został pomalowany proszkowo na bordowy kolor. Jest wyprodukowany bez użycia BPA. Stanowi świetny zestaw z termosem obiadowym tej samej firmy.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię