Termos Aladdin Citypark 1,1 l, szary

10-10379-004 Aladdin Aladdin
199.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-10379-004
Wymiary

wymiary: 11,2 x 9,3 x 29,3 cm

Materiały

materiały: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, silikon

Opis produktu

Termos Aladdin Citypark 1,1 l, szary to propozycja dla osób, które pracują wyjazdowo albo często podróżują na łonie natury. Ponad litrowy termos Aladdin Citypark 1,1 l, szary jest w stanie utrzymać temperaturę napojów nawet do 25 godzin. Jeśli dodasz kostki lodu, co jest możliwe dzięki szerokiemu gwintowi ustnika, napój będzie zimny przez 5 dni! Wszystko dzięki specjalnej izolacji próżniowej.
Termos Aladdin Citypark 1,1 l, szary jest w pełni szczelny i może być przewożony w różnych warunkach czy noszony w plecaku. Na gwincie znajduje się specjalny guzik, który umożliwia nalewanie. W nakrętce kryją się dwa kubki. Możesz poczęstować towarzysza podróży.
Termos Aladdin Citypark 1,1 l, szary jest malowany proszkowo. Nakrętka ma rączkę, która umożliwia też przenoszenie. Termos jest wolny od BPA.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię