Termos Alessi Plissé, czerwony

MDL12 R Alessi Alessi
403.00 PLN
403,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MDL12 R
Wymiary
20 x 32 cm [śr. x wys.]
Materiały
żywica termoplastyczna, wewnątrz dwuścienne szkło termiczne.
Ograniczenia

Opis produktu

Termos Alessi Plissé czerwony zachwyca przede wszystkim swoją niebanalną formą. Składa się z korpusu z pokrywą z żywicy termoplastycznej oraz dwuściennego pojemnika wewnętrznego, wykonanego ze szkła termicznego. Pokrywka wykonana została ze stali nierdzewnej. Na korpusie zauważysz także wysuwany przycisk, otwierający karafkę.


Termos Alessi Plissé czerwony prezentuje się naprawdę ciekawie. Kolor jest wyrazisty i zwracający na siebie uwagę. Termos posiada pojemność 1000 ml i jest wygodny w codziennym użytkowaniu, jednak nie należy umieszczać go w zmywarce. To doskonały wybór, jeśli chcesz utrzymać temperaturę kawy lub herbaty nawet do 12 godzin!

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię