Termos Alessi Plissé, zielony

ALES-MDL12 GR Alessi Alessi
403.00 PLN
403,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ALES-MDL12 GR
Wymiary


Ø 20 cm
Wysokość 32 cm

Materiały
żywica termoplastyczna, wewnątrz dwuścienne szkło termiczne.
Ograniczenia

Opis produktu

Termos Alessi Plissé zielony to funkcjonalny dzbanek, który zaprojektował włoski architekt Michele De Lucchi. Posiada piękny, zielony kolor oraz plisowaną konstrukcję, która zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. Produkt jest wygodny w użytkowaniu i lekki. Posiada 1 l pojemności.


Umożliwia utrzymanie wysokiej temperatury wybranego napoju, np. herbaty lub kawy. Jego wnętrze jest szklane, z kolei obudowa została wykonana z żywicy termoplastycznej. To materiał odporny na uszkodzenia.


Termos Alessi Plissé zielony możesz zabrać ze sobą w podróż lub do pracy. W Twojej kuchni będzie również stanowić element dekoracyjny, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie! Produkt ma 32 cm wysokości oraz 20 cm średnicy.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię