Termos do herbaty Stelton Emma 1 l, jasnoszary

X-201-1 Stelton Stelton
571.00 PLN
571,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-201-1
Wymiary
Pojemność 1 l
Ø 14 cm
wysokość 18,5 cm
Materiały
Stal szlachetna lakierowana, tworzywo sztuczne ABS, drewno bukowe

Opis produktu

Termos do herbaty marki Selton z kolekcji Emma o pojemności 1 l. Zaprojektowany przez duńskiego projektanta Sebastiana Holmbäcka. Wykonany z najwyższej jakości lakierowanej stali szlachetnej. Rączka wykonana została z drewna bukowego, dzięki czemu nie nagrzewa się i przyjemnie leży w dłoni. Całość stanowi wyraz klasycznego, skandynawskiego minimalizmu. Wyposażony jest w stalową wkładkę, która zapewnia utrzymanie stałej temperatury nawet do 6 godzin.
Kolekcja Emma skierowana została dla wielbicieli kawy i herbaty, którzy cenią sobie formę i sposób, w jaki podawane są ich ulubione napoje.
Stelton to skandynawska marka z ponad 40-letnią tradycją. Rozpoznawalna dzięki swojemu wyjątkowemu designowi, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsen. Produkty tej marki cechuje ponadczasowy styl oraz innowacyjne rozwiązania. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię