Termos do herbaty Stelton Emma 1 l nude

X-201-4 Stelton Stelton
449.00 PLN
449,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 2 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-201-4
Wymiary
Pojemność: 1 l
Ø 14 cm
wysokość 18,5 cm
Materiały
stal szlachetna lakierowana, tworzywo sztuczne ABS, drewno bukowe

Opis produktu

Termos do herbaty Selton Emma o pojemności 1 l w kolorze nude. Zaprojektowany przez duńskiego projektanta Sebastiana Holmbäcka. Wykonany z najwyższej jakości lakierowanej stali szlachetnej. Rączka jest z drewna bukowego, przez co się nie nagrzewa i przyjemnie leży w dłoni. Całość stanowi wyraz klasycznego, skandynawskiego minimalizmu. Termos wyposażono w stalową wkładkę, która zapewnia utrzymanie stałej temperatury nawet do 6 godzin.
Kolekcja Emma skierowana została dla wielbicieli kawy i herbaty, którzy cenią sobie formę i sposób, w jaki podawane są ich ulubione napoje.
Stelton to skandynawska marka z ponad 40-letnią tradycją. Rozpoznawalna dzięki swojemu wyjątkowemu designowi, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsen. Produkty tej marki cechuje ponadczasowy styl oraz innowacyjne rozwiązania. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię