Termos do kawy Stelton Emma 1,2 l, niebieski

X-200 Stelton Stelton
559.00 PLN
559,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-200
Wymiary
Ø 13 cm
wysokość: 24,5 cm
pojemność: 1,2 l
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo, drewno bukowe

Opis produktu

Termos do kawy marki Stelton z kultowej kolekcji Emma. Zaprojektowany przez duńskiego projektanta Sebastiana Holmbäcka. Wykonany z najwyższej jakości lakierowanej stali szlachetnej. Rączka z drewna bukowego nie nagrzewa się i dobrze leży w dłoni. Całość stanowi wyraz klasycznego, skandynawskiego minimalizmu. Czajnik został wyposażony w stalową wkładkę, która zapewnia utrzymanie stałej temperatury nawet do 6 godzin.

Kolekcja Emma skierowana została dla wielbicieli kawy i herbaty, którzy cenią sobie formę i sposób, w jaki podawane są ich ulubione napoje.

Stelton to skandynawska marka z ponad 40-letnią tradycją. Rozpoznawalna dzięki swojemu wyjątkowemu designowi, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsen. Produkty tej marki cechuje ponadczasowy styl oraz innowacyjne rozwiązania. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię