Termos Eva Solo Silhouette, 1,0 l, szałwiowy

502877 Eva Solo Eva Solo
470.00 PLN
470,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
502877
Zastosowanie

Opis produktu

Termos Eva Solo Silhouette, 1,0 l, szałwiowy to świetny wybór zarówno do domowego zacisza (szczególnie jeśli pracujesz zdalnie), jak i biura czy sali konferencyjnej. To zasługa nie tylko przyjemnego dla oka designu, ale przede wszystkim właściwości termosa.

Termos Eva Solo Silhouette, 1,0 l, szałwiowy utrzyma temperaturę zawartości nawet przez kilka godzin. Dla Ciebie oznacza to konieczność jednorazowego przygotowania większej porcji napoju – na przykład świeżo zaparzonej herbaty czy przygotowanej kawy – i możliwość ich zabrania ze sobą na stanowisko pracy. Koniec z koniecznością częstego kursowania między biurkiem a kuchnią albo odkrywania, że napój stał się już zimny lub wręcz przeciwnie – ciepły!

Termos Eva Solo Silhouette, 1,0 l, szałwiowy może być myty w zmywarce, sama zakrętka powinna być jednak wyłącznie przecierana wilgotną szmatką.

Kolekcja: Eva Solo Silhouette

Zobacz kolekcję

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię