Termos Guzzini Mimi 0,75 l, pomarańczowy

2367.00.45 Guzzini Guzzini
128.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2367.00.45
Wymiary
Ø 18 x 25 x 21,3 cm
pojemność 0,75 l
Materiały
Tworzywo sztuczne SAN, PMMA, PP, TPR, szkło termiczne
Ograniczenia

Opis produktu

Pękaty, bardzo pojemny i przy tym niezwykle elegancki termos na kawę lub herbatę. Jego wygodny uchwyt pozwala pewnie trzymać całość w dłoni i przelewać znajdującą się w środku kawę do ostatniej kropli: wprost do kubka czy filiżanki. Pokrywka chroni przez niekontrolowanym wylaniem się gorącego płynu z wnętrza, a dodatkowo żeby otworzyć termos trzeba nacisnąć specjalną dźwignię: inaczej będzie zamknięty.
Termos wykonano z wysokiej jakości szkła izolacyjnego - termicznego oraz tworzyw, które są odporne na działanie czynników zewnętrznych.
Włoski temperament i zamiłowanie do designerskiego wykończenia: to cechy rozpoznawcze marki Guzzini! Produkty opracowane przez najlepszych projektantów na świecie – w myśl sentencji „zaprojektowane by cieszyć”.

Marka

"Zaprojektowane, by cieszyć”! Włoska marka Guzzini to przede wszystkim doskonała równowaga między nowoczesnymi materiałami, a tradycyjną formą i pięknym, wpadającym w oko designem. Przedmioty codziennego użytku projektowane dla Guzzini przez najbardziej znanych projektantów na świecie zachwycają gorącym temperamentem, funkcjonalnością i niezwykłym wyglądem. Niebanalne wzory i intensywna kolorystyka to znak rozpoznawczy tej marki!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię