Termos stalowy Stanley Legendary classic 1,4 L, granatowy

10-08265-006 Stanley Stanley
333.00 PLN
333,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-08265-006
Wymiary
Ø 12 cm
Wysokość 35,8 cm
Materiały
Stal nierdzewna, plastik
Zastosowanie

Opis produktu

Termos stalowy Stanley LEGENDARY CLASSIC - granatowy 1.4L, totalny klasyk pośród termosów o pojemności ponad litr. Świetnie sprawdzi się na wypady za miasto z rodziną lub znajomymi, jak i górskie wyprawy. Mimo swoich gabarytów jest bardzo poręczny, a granatowy kolor sprawia, że pasuje do każdego wyposażenia. 

W termosie o dużej pojemności 1,4 l wykonanym z bardzo wytrzymałej stali nierdzewnej 18/8 z łatwością przewieziesz swoje ulubione napoje. Dzięki zastosowaniu próżni pomiędzy dwoma ściankami produktu możesz utrzymać temperaturę gorącego napoju aż 40 godzin, zimnego 35, a lodu nawet 6.

Dostęp do zawartości produktu jest bardzo łatwy - wystarczy lekko odkręcić korek i przechylić termos, aby napełnić kubek. Takie rozwiązanie pozwala na dłuższe utrzymanie temperatury oraz niweluje prawdopodobieństwo zgubienia korka.

Rączka z wygodnym, silikonowym wykończeniem łatwo się składa i umożliwia pewny chwyt podczas noszenia termosu. Zakrętka pełni również rolę kubka, którego podwójne ścianki nie nagrzewają się, gwarantując wygodne korzystanie. Termos można myć w zmywarce, co z pewnością ułatwia utrzymanie go w czystości.

Podawane parametry dotyczące utrzymania temperatury dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Otwieranie naczynia i częściowe opróżnianie wiąże się z szybszą utratą początkowej temperatury.

Cechy produktu:

  • kolor - granatowy
  • materiał - stal nierdzewna, plastik
  • pojemność - 1,4 l
  • średnica - 12 cm
  • wysokość - 35,8 cm

 

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię