Termos stalowy Stanley Legendary Classic 1,9 L, granatowy

10-07934-039 Stanley Stanley
294.10 PLN

Special Price 294,10 zł

Normalna cena: 346,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 346,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-07934-039
Wymiary
Ø 13,1 cm
Wysokość 37,3 cm
Materiały
Stal nierdzewna, plastik
Zastosowanie

Opis produktu

Termos posiada niewielką rysę, która nie wpływa na użytkowanie.

Termos stalowy Stanley Legendary Classic 1,9 L, granatowy, pomimo swoich gabarytów jest bardzo podręczny i idealny na rodzinne wyprawy za miasto.

W termosie o dużej pojemności 1,9 l wykonanym z bardzo wytrzymałej stali nierdzewnej 18/8 z łatwością przewieziesz swoje ulubione napoje. Dzięki zastosowaniu próżni pomiędzy dwoma ściankami produktu możesz utrzymać temperaturę gorącego napoju aż 45 godzin, zimnego 48, a lodu nawet do 8 dni.

Dostęp do zawartości produktu jest bardzo łatwy - wystarczy lekko odkręcić korek i przechylić termos, aby napełnić kubek. Takie rozwiązanie pozwala na dłuższe utrzymanie temperatury oraz niweluje prawdopodobieństwo zgubienia korka. Szeroki wlot zapewnia komfortowe uzupełnianie termosu.

Rączka z wygodnym, silikonowym wykończeniem łatwo się składa i umożliwia pewny chwyt podczas noszenia termosu. Zakrętka pełni również rolę kubka, którego podwójne ścianki nie nagrzewają się, gwarantując wygodne korzystanie. Termos można myć w zmywarce, co z pewnością ułatwia utrzymanie go w czystości.

Podawane parametry dotyczące utrzymania temperatury dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Otwieranie naczynia i częściowe opróżnianie wiąże się z szybszą utratą początkowej temperatury.

Cechy produktu:

  • kolor - granatowy
  • materiał - stal nierdzewna, plastik
  • pojemność - 1,9 l
  • średnica - 13,1 cm
  • wysokość - 37,3 cm

 

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię