Termos stalowy Stanley Legendary Classic 1,9L, czarny

10-07934-004 Stanley Stanley
346.00 PLN
346,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 6 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-07934-004
Wymiary
13,1 x 37,3 cm [śr. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Termos stalowy Stanley Legendary Classic 1,9 l, czarny pozwoli zabrać ze sobą solidną porcję kawy czy herbaty, która wystarczy na rodzinny wyjazd czy całodniową wycieczkę. Dzięki izolacji próżniowej gorące napoje zachowują swoją temperaturę do 45 godzin, zimne do 4 dni, a napoje z lodem nawet do 8 dni.

 

Za sprawą nowej konstrukcji termos stalowy Stanley Legendary Classic 1,9 l, czarny pomieści więcej napoju, przy nieznacznym powiększeniu gabarytów naczynia w porównaniu do termosów z tej samej serii. 

 

Przepływowy korek umożliwia uzupełnianie zawartości termosu bez całkowitego odkręcania. Składana rączka zapewnia wygodne przenoszenie i przelewanie napoju do kubka.

 

Termos jest przystosowany do mycia w zmywarce.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię