Termos Stanley Adventure 1l, biały

10-01570-021 Stanley Stanley
219.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-01570-021
Wymiary
Pojemność: 1 l
Materiały
stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Termos Stanley Adventure 1l, biały

Posiada szczelny korek z silikonową uszczelką. Termos został wykonany z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej 18/8.
Zastosowano izolację próżniową pomiędzy dwoma stalowymi ściankami, dzięki czemu termos utrzymuje zimną temperaturę napoju 24 godziny, gorącą 24 godziny, a lód lub napoje mrożone nawet do 5 dni.

Zakrętka termosu pełni również rolę kubka, Posiada podwójne ścianki, dlatego nie nagrzewa się zapewniając bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Nalewając płyn do kubka wystarczy lekko odkręcić korek i przechylić termos. Takie rozwiązanie chroni napój przed niepotrzebnym wychłodzeniem, a korek pozostanie na miejscu – nie ma obaw że się zgubi!

Mimo dużego rozmiaru jest bardzo poręczny. Składana rączka ułatwia korzystanie i przechowywanie, została dodatkowo powleczona silikonem, dzięki czemu dobrze trzyma się dłoni.
Szeroki wlot ułatwia nalewanie i pozwala na dokładne mycie. Kormus oraz korek należy myć ręcznie, zakrętką można myć w zmywarce.

Termosy Stanley doskonale sprawdzają się w warunkach survivalowych. Najwyższa jakość produkcji i niezwykła wytrzymałość to ich cecha charakterystyczna. Nie bez powodu termosy Stanley były używane podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, lotów w kosmos czy podczas wypraw nurkowych.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię