Termos Stanley Classic 0,7 l, granatowy

10-01612-010 Stanley Stanley
199.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-01612-010
Wymiary
Pojemność 0,7 l
Materiały
Stal szlachetna
Ograniczenia

Opis produktu

Wysokiej jakości termos stalowy: na długie wyprawy w nieznane, wycieczki szkolne i całkiem dorosłe wyjazdy w warunki ekstremalne. Opatentowana technologia podwójnej ścianki próżniowej ze specjalistyczną, wewnętrzną warstwą izolacyjną sprawia, że czas utrzymywania się w środku wysokiej temperatury jest zdecydowanie dłuższy niż w zwykłych termosach (do 12 godzin i do 15 godzin jeśli napój jest zimny).
Jest poręczny, wygodny do trzymania w dłoni, masywnie wykonany, doskonale zabezpieczony przed korozją.
Termos wykonano z materiałów nie zawierających BPA.
Termosy Stanley to marka, która doskonale sprawdza się w survivalowych warunkach. Najwyższa jakość produkcji i niezwykła wytrzymałość to ich cecha charakterystyczna. Nie bez powodu termosy Stanley były używane podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, w kosmos czy podczas wypraw nurkowych z naukowcami.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
tom 11.04.2018
Bardzo dobry termos, długo trzyma ciepło. Na markę Stanley zawsze można liczyć.