Termos Stanley Classic 1 l, zielony

10-01254-038 Stanley Stanley
209.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-01254-038
Wymiary
Pojemność: 1 l
wysokość: 37 cm
Ø : 9,5 cm.
Materiały
Stal nierdzewna 18/8,
tworzywo sztuczne wolne od BPA.

Opis produktu

Wysokiej jakości termos stalowy: na długie wyprawy w nieznane, wycieczki szkolne i całkiem dorosłe wyjazdy w warunki ekstremalne. Opatentowana technologia podwójnej ścianki próżniowej ze specjalistyczną, wewnętrzną warstwą izolacyjną sprawia, że czas utrzymywania się w środku wysokiej temperatury jest zdecydowanie dłuższy niż w zwykłych termosach (do 12 godzin i do 15 godzin jeśli napój jest zimny).
Jest poręczny, wygodny do trzymania w dłoni, masywnie wykonany, doskonale zabezpieczony przed korozją.
Termos wykonano z materiałów nie zawierających BPA.
Termosy Stanley to marka, która doskonale sprawdza się w survivalowych warunkach. Najwyższa jakość produkcji i niezwykła wytrzymałość to ich cecha charakterystyczna. Nie bez powodu termosy Stanley były używane podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, w kosmos czy podczas wypraw nurkowych z naukowcami.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię