Termos Stanley Legendary Classic 2,3L, zielony

10-07935-044 Stanley Stanley
373.00 PLN
373,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 6 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-07935-044
Wymiary
12 x 39,7 cm [śr. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Termos stalowy Stanley Legendary Classic 2,3 l, zielony pozwoli zabrać ze sobą solidną porcję kawy czy herbaty, która wystarczy na rodzinny wyjazd czy całodniową wycieczkę. Dzięki izolacji próżniowej gorące i zimne napoje zachowują swoją temperaturę do 48 godzin, a napoje z lodem nawet do 10 dni.

 

Za sprawą nowej konstrukcji termos stalowy Stanley Legendary Classic 2,3 l, zielony pomieści więcej napoju, przy nieznacznym powiększeniu gabarytów naczynia w porównaniu do termosów z tej samej serii. 

 

Przepływowy korek umożliwia uzupełnianie zawartości termosu bez całkowitego odkręcania. Składana rączka o silikonowym wykończeniu zapewnia wygodne przenoszenie i przelewanie napoju do kubka.

 

Termos jest przystosowany do mycia w zmywarce.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię