Termos Stelton EM77 0,5 l, biały

965 Stelton Stelton
305.00 PLN
305,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
965
Wymiary
Szerokość: 10,5 cm
wysokość: 21 cm
pojemność: 0,5 l
Materiały
Tworzywo ABS, szkło

Opis produktu

Kultowy dzbanek termiczny Stelton EM77. Pierwsza wersja została zaprojektowana przez Erika Magnussena w 1986 roku. Dzbanek został wyposażony w praktyczny uchwyt oraz wyprofilowany dzióbek, który pozwoli na zręczne przelanie napoju do kubka czy szklanki. Takie rozwiązanie umożliwia nalewanie jedną ręką – w przeciwieństwie do tradycyjnych termosów z odkręcaną pokrywką. Stelton EM77 jest bardzo łatwy w obsłudze, ponieważ otwiera się pod wpływem strumienia kawy czy herbaty – automatycznie. Będzie efektownym i funkcjonalnym dodatkiem do kuchni utrzymanej w stylu skandynawskim lub minimalistycznym.

Dodatkowe informacje:

 • trzyma ciepło do 3h
 • korpus ze stali nierdzewnej
 • szklany wkład
 • pojemność 0,5 l
 • praktyczny stoper do nalewania

 • Marka

  Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

  Projektant

  Erik Magnussen - znany duński projektant, którego prace są prezentowane i podziwiane w muzeach na całym świecie. Zajmuje się tworzeniem mebli, zastawy stołowej oraz oświetlenia. Szczególnie upodobał sobie cylindryczne kształty, żywe kolory oraz wysokiej jakości materiały. Jego produkty wyróżnia minimalizm, charakterystyczny dla skandynawskiego designu. Magnussen jest laureatem Lunning Prize, Furniture Prize i Red Dot, a także wielu innych międzynarodowych nagród. Jego najbardziej popularnym projektem jest dzbanek próżniowy, stworzony dla marki Stelton. Do dzisiaj jest to najlepiej sprzedający się produkt tej firmy.

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię