Termos Stelton EM77 1 l, czarny

930 Stelton Stelton
376.00 PLN
376,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
930
Wymiary
Szerokość: 30 cm
wysokość: 10,5 cm
pojemność: 1 l
Materiały
Tworzywo ABS, szkło

Opis produktu

Termos Stelton EM77 to jeden z najlepiej sprzedających się produktów marki Stelton. Dzbanek został wyposażony w funkcjonalny uchwyt oraz specjalnie wyprofilowany dzióbek, dzięki któremu bez problemu przelejesz gorący napój i nie uronisz przy tym ani jednej kropli. Stelton EM77 jest bardzo łatwy w obsłudze, ponieważ otwiera się pod wpływem strumienia kawy czy herbaty – automatycznie.

Dodatkowe informacje:

 • trzyma ciepło do 5 h
 • korpus z tworzywa ABS
 • szklany wkład
 • pojemność 1 l
 • zatwierdzony przez FDA
 • wolny od BPA i ftalanów
 • praktyczny stoper do nalewania

  Projekt został wyróżniony: Danish Design Award (2007), iF Design Award (1992), ID Prize (1997).
 • Marka

  Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

  Projektant

  Erik Magnussen - znany duński projektant, którego prace są prezentowane i podziwiane w muzeach na całym świecie. Zajmuje się tworzeniem mebli, zastawy stołowej oraz oświetlenia. Szczególnie upodobał sobie cylindryczne kształty, żywe kolory oraz wysokiej jakości materiały. Jego produkty wyróżnia minimalizm, charakterystyczny dla skandynawskiego designu. Magnussen jest laureatem Lunning Prize, Furniture Prize i Red Dot, a także wielu innych międzynarodowych nagród. Jego najbardziej popularnym projektem jest dzbanek próżniowy, stworzony dla marki Stelton. Do dzisiaj jest to najlepiej sprzedający się produkt tej firmy.

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię