Termos Stelton EM77 1 l, sand

1800 Stelton Stelton
376.00 PLN
376,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1800
Wymiary

Długość: 10,5 cm

Szerokość: 17 cm

Wysokość: 30 cm

Materiały
tworzywo sztuczne, szkło
Ograniczenia

Opis produktu

Termos Stelton EM77 1 l sand to komfortowy termos w postaci dzbanka próżniowego. Jego historia sięga 1977 roku, bowiem to właśnie w tym roku został on zaprojektowany przez duńskiego designera Erika Magnussena. Dzbanek posiada prostą budowę i poręczne ucho.


Utrzymuje wysoką temperaturę napoju przez bardzo długi czas. Znajduje zastosowanie zarówno w domu, jak i poza nim. Jego pojemność wynosi 1000 ml. Zewnętrzna część produktu została wykonana z tworzywa sztucznego ABS, z kolei jego środek jest szklany.


Termos Stelton EM77 1 l sand posiada delikatny, piaskowy kolor. Konstrukcja wieka została zaprojektowana w taki sposób, by obsługa dzbanka była możliwa również za pomocą tylko jednej ręki.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Erik Magnussen - znany duński projektant, którego prace są prezentowane i podziwiane w muzeach na całym świecie. Zajmuje się tworzeniem mebli, zastawy stołowej oraz oświetlenia. Szczególnie upodobał sobie cylindryczne kształty, żywe kolory oraz wysokiej jakości materiały. Jego produkty wyróżnia minimalizm, charakterystyczny dla skandynawskiego designu. Magnussen jest laureatem Lunning Prize, Furniture Prize i Red Dot, a także wielu innych międzynarodowych nagród. Jego najbardziej popularnym projektem jest dzbanek próżniowy, stworzony dla marki Stelton. Do dzisiaj jest to najlepiej sprzedający się produkt tej firmy.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię