Tester do ciasta Bosign, biały

263177 Bosign Bosign
18.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
263177
Wymiary
13 x 2,1 x 1 cm
Materiały
Stal szlachetna, silikon

Opis produktu

Tester do ciasta w postaci zapałki lub wykałaczki znany jest już od dawna wszystkim amatorom domowych wypieków. Tester od Bosign przewyższa jednak swoich poprzedników wyglądem, ergonomicznym, nienagrzewającym się, białym uchwytem oraz długością szpilki - unikniesz nieprzyjemnych oparzeń. Dodatkowo, charakterystyczne dla produktów Bosign, idealne wyważenie silikonowej rączki sprawia, że końcówka testera nie ubrudzi blatu kuchennego.

Dostępny w trzech wariantach kolorystycznych.

Marka

Szwedzka marka Bosign to przeróżne akcesoria biurowe, łazienkowe i do sypialni, zaprojektowane tak, że doskonale nadają się na wyszukany prezent dla bliskich. Stworzone w duchu szwedzkiej tradycji: funkcjonalności, pięknego stylu i wygody codziennego użytkowania. Lata doświadczeń w produkcji kreatywnych, nowoczesnych gadżetów stawiają markę Bosign w czołówce skandynawskiego wzornictwa, którego główną cechą jest prostota, jednoznaczna forma i wyjątkowy, minimalistyczny styl przykuwający uwagę. W sklepie Czerwonej Maszyny mieliśmy kłopot ze zgrupowaniem produktów marki Bosign na stronie marek, bo w zasadzie kolekcji poza serią Bosign HiTech nie ma, a produkty mają przeróżne zastosowania.

Projektant

Harald Hynell to szwedzki projektant i założyciel marki Bosign. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje wiele dziedzin. Pracował w międzynarodowych korporacjach (Ericsson i Helwett-Packard), zajmując się budowaniem świadomości marek, inżynierią mechaniczną, komunikacją oraz marketingiem. Zaprojektował serię chłodzących poduszek i podkładek pod laptopy, które zapobiegają przegrzewaniu się sprzętu. Jego fascynacja wzornictwem przemysłowym jest wręcz zaraźliwa. Uwielbia chodzić po sklepach, szukając produktów zawierających w sobie proste, a zarazem błyskotliwe rozwiązania.

Opinie

4,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 4
4.0
ewa75 07.03.2018
Przydatny gadżecik. Rączka z miłego w dotyku gumowatego materiału.