Timer A di Alessi Duck biały

AEA05 W A di Alessi A di Alessi
122.50 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AEA05 W
Wymiary
Ø 9,8 cm
wysokość 13 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna

Opis produktu

Tego timera nie da się przegapić na kuchennym stole! Wykonany w kształcie kaczki, która dzięki zabawnej formie po prostu przyciąga wzrok. Timer został ustawiony na specjalnej nóżce, która nie zajmuje na stole wiele miejsca i po którą łatwo się sięga (nóżka stanowi sprytny uchwyt do przenoszenia). Całość z żywicy termoplastycznej, z elektronicznym minutnikiem, który dobrze odlicza czas potrzebny do ugotowania jajka.

Uwaga dotycząca użytkowania: należy przekręcić minutnik do końca przedziału czasowego, a następnie od razu ustawić interesującego czasu. Dopiero po tej czynności timer odmierza interesujący nas przedział czasowy.
Produkty A di Alessi to przede wszystkim radość tworzenia, żywe kolory, unikatowe wzornictwo i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Jego projekty są innowacyjne, nowoczesne, a przede wszystkim – wyrażają ducha przyszłości. Eero Aarnio sięga po nietypowe materiały, geometryczne formy oraz intensywne kolory. Ze względu na futurystyczny charakter, jego dzieła były wykorzystywane przy produkcji wielu filmów science-fiction. Popularność zyskał dzięki krzesłu w kształcie kuli „Ball Chair”, a jego styl stał się wyznacznikiem popkultury. Prace Aarnio znajdują się w światowej sławy muzeach takich jak Muzeum Victorii i Alberta w Londynie oraz MoMA w Nowym Jorku. Obecnie projektuje wyposażenie domowe, a także meble i zabawki dla dzieci.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię