Timer Authentics Tick

1065328 Authentics Authentics
22.80 PLN

Special Price 22,80 zł

Normalna cena: 57,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 28,50 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 3 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1065328
Wymiary
Wysokość 4,5 cm
Ø 8 cm
Materiały
Polipropylen

Opis produktu

Praktyczny minutnik do kuchni Authentics Tick. Wyraziste, czarne oznaczenia na białym tle od razu wpadają w oko dzięki czemu natychmiast wiadomo ile jeszcze czasu zostało do końca pieczenia czy gotowania. Gadżet posiada na odwrocie mały magnes, który pozwala przyczepiać go do powierzchni metalowych. Maksymalny czas pracy: 60 minut.

Uwaga dotycząca użytkowania: należy przekręcić minutnik do końca przedziału czasowego, a następnie od razu ustawić czas. Dopiero po tej czynności timer odmierza interesujący nas przedział czasowy.

Propozycje Authentics to prostota kształtów, wysoka estetyka wykonania i funkcjonalność, która doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię