Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Timer Silit SicoControl

Timer Silit SicoControl
Timer Silit SicoControl Timer Silit SicoControl
x zamknij

Timer Silit SicoControl

silit
69.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 3-5 dni roboczych / Jest w magazynie
Ø 7,5 cm
Tworzywo sztuczne
21.4128.8633
 
Timer Silit SicoControl to praktyczny gadżet, dzięki któremu można kontrolować proces gotowania, smażenia czy zapiekania w piekarniku. Został wyposażony w rozkładaną stopkę, która umożliwia postawienie go na stole albo kuchennym blacie. Można ustawić timer do 60 minut – jest zatem przystosowany do czasu gotowania w szybkowarze Silit Sicomatic®.

Uwaga dotycząca użytkowania: należy przekręcić minutnik do końca przedziału czasowego, a następnie od razu ustawić interesującego czasu. Dopiero po tej czynności timer odmierza interesujący nas przedział czasowy.

Należy myć ręcznie.

Niemiecka marka Silit znana jest ze wszechstronnej gamy produktów, które charakteryzują się niezawodnością, najwyższą jakością oraz starannym wykończeniem. Od ponad 100 lat Silit sprawia, że gotowanie, jedzenie oraz picie jest niezapomnianym doświadczeniem, przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalnych standardów oraz postępującej technologii produkcyjnej.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.