Tłuczek do warzyw Joseph Joseph Easy-Mash™, biały

20140 Joseph Joseph Joseph Joseph
59.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20140
Wymiary
16,5 x 11,5 x 7 cm (dł. x szer. x gł.)
Materiały
tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Tłuczek do warzyw Joseph Joseph Easy-Mash™ biały to akcesorium przeznaczone do tłuczenia ziemniaków. Pozwala uzyskać gładkie i aksamitne puree. Jest to produkt bezpieczny dla powierzchni nieprzywieralnych. Umożliwia komfortowe zagarnianie warzyw z brzegów dna i ścianek.


Element ten możesz z powodzeniem myć w zmywarce. Posiada antypoślizgowy uchwyt i jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Został wykonany z tworzywa sztucznego bez BPA. Jest więc odporny na wszelkie uszkodzenia.


Tłuczek do warzyw Joseph Joseph Easy-Mash™ biały ma 16,5 cm długości, 11,5 cm szerokości oraz 7 cm wysokości. To element, który znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Zajmuje niewiele miejsca, a jego przechowywanie – jest bezproblemowe.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię