Tłuczek do ziemniaków WMF Profi Plus 29 cm

18.7169.6030 WMF WMF
114.99 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
18.7169.6030
Wymiary
Długość 29 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Solidny i funkcjonalny tłuczek do ziemniaków od cenionego producenta akcesoriów kuchennych – WMF. Pozwoli szybko i bez wysiłku ubić ziemniaki na purée. Nadaje się również do ubijania innych warzyw, takich jak seler czy marchewka. Tłuczek wyposażony w długą, dobrze wyprofilowaną rączkę, która ułatwia użytkowanie. Wykonany ze stali szlachetnej, z zachowaniem dbałości o walory estetyczne i wysoką jakość. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Podobnie jak inne produkty marki WMF, tłuczek spełni oczekiwania kucharzy-amatorów oraz profesjonalnych szefów kuchni.

Marka

WMF to marka znana i ceniona przez konsumentów na całym świecie. Towarzyszy jej duch innowacji i chęć ciągłego rozwoju. Na podstawie obserwacji życia codziennego renomowani projektanci WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie akcesoria wykonane są z niezwykle trwałej stali szlachetnej 18/10, która wypolerowana na wysoki połysk wygląda jak srebro. Dodatkowo system Cool+, zapobiegający nagrzewaniu się uchwytów dostępny jest tylko w produktach tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię