Torba lunchowa termiczna Lékué TO GO

0301072V19U150 Lékué Lékué
75.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0301072V19U150
Wymiary
20 x 14,4 x 30 cm
Materiały
tkanina rPET w 100% z recyklingu, PE, 100% politereftalan etylenu

Opis produktu

Torba lunchowa termiczna TO GO Organic marki Lekue. Dostępna w niezwykle gustownej, szarej wersji kolorystycznej, która będzie doskonała zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.


Produkt jest niezwykle miękki, dzięki czemu dostosowuje swój kształt do zawartości. Wewnątrz został wyłożony termoizolacyjnym materiałem, pozwalającym na utrzymanie odpowiedniej temperatury posiłków.


Dodatkowo, jest łatwy do przechowywania, dlatego zawsze można mieć go ze sobą – w torbie, plecaku, czy po prostu nosić w ręce.


Torba została wykonana z nowoczesnego materiału rPET, który pochodzi w 100% z recyklingu. Jest ekologiczną alternatywą dla jednorazowych toreb.


Każdą torbę wyprodukowano z 5 przetworzonych butelek PET. Kolejnym plusem jest fakt, iż do torby zmieszczą się: pojemnik JAR TO GO, lunchbox TO GO oraz butelka TO GO. Wymiary torby to: 20 x 14,4 x 30 cm (długość x szerokość x wysokość).Uwaga: torbę należy czyścić ręcznie za pomocą wilgotnej szmatki. Nie prać, nie prasować, nie suszyć w suszarkach bębnowych.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię