Torba na ramię Authentics Kuvert 3 l, oliwkowa

6037019 Authentics Authentics
79.60 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
6037019
Wymiary
Pojemność 3 l
36 x 33 x 13 cm
Materiały
Tkanina poliestrowa

Opis produktu

Szalenie praktyczna torba na ramię z kolekcji Authentics Kuvert w kolorze oliwkowym. Torba jest wodoodporna, bardzo wytrzymała, pojemna, z regulowanym paskiem, który można zawiesić na ramieniu lub trzymać w ręce.
Po opróżnieniu torbę można wygodnie i szybko spłaszczyć: nie zajmuje wiele miejsca. Idealnie sprawdzi się w pracy, w podróży, delegacji i na wakacyjnej wyprawie w nieznane..

Kolekcja: Authentics Kuvert

Zobacz kolekcję

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Stefan Diez od początku swojej kariery interesował się różnymi dziedzinami sztuki użytkowej. Przez trzy lata pracował jako stolarz. Po roku spędzonym w Indiach wrócił do kraju, aby zacząć studia. Projektował meble, naczynia, torby oraz wzornictwo przemysłowe, a także zajmował się planowaniem ekspozycji dla takich marek jak Authentics, Established and Sons czy Bree. W czasie procesu twórczego eksperymentuje z różnymi materiałami oraz technologiami, starając się zgłębić ich ograniczenia. Jego projekty są proste, funkcjonalne i nowoczesne, a co najważniejsze – zaspokajają oczekiwania oraz potrzeby klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię