Torba termiczna Cilio Dolomiti 6 l, czerwona

106220 Cilio Cilio
139.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
106220
Wymiary
Pojemność 6 l
21 x 12,5 x 24 cm
Materiały
Poliester

Opis produktu

Torba termiczna Cilio Dolomiti 6 l, czerwona to zamykana na suwak torba termiczna o pojemności 6 litrów.

Torba ma 2 kieszenie wewnętrzne i 1 kieszeń zewnętrzną. Jest zamykana na suwak. Ma regulowany pasek, dzięki czemu można ją wygodnie przewiesić przez ramię albo po prostu nosić w ręku.

Torba termiczna Cilio Dolomiti ma wymiary 21 cm na 12,5 cm, a jej wysokość wynosi 24 cm. Jej pojemność to 6 l.

Torby termiczne Cilio Dolomiti dostępne są w 2 rozmiarach - o pojemności 6 l i 12 l oraz w 2 kolorach - czerwonym i szarym.

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię