Torba termiczna na lunch Reisenthel Fresh Fodbox Iso M 4 l, black

OW7003 Reisenthel Reisenthel
69.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
OW7003
Wymiary
Pojemność: 4 l
wysokość: 20 cm
długość: 22,5 cm
szerokość: 10,5 cm.
Materiały
Poliester, aluminium.

Opis produktu

Torba termiczna na lunch Reisenthel Fresh Lunchbag to świetny sposób na przechowanie przekąsek, napojów czy dań na grilla. Termoizolacyjna warstwa z aluminium, którą torba jest wyścielona wewnątrz, pomoże zachować chłodną temperaturę przenoszonej żywności nawet w sierpniowy upał! Tą niezwykłą torbę wyposażono w dwa wygodne uchwyty, które ułatwiają jej przenoszenie. Lato należy do Ciebie!
Produkty niemieckiej marki Reisenthel to przede wszystkim wysoka jakość wykonania i doskonały design, który świetnie wpisuje się w ponadczasowe trendy.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię