Torba termiczna Reisenthel Coolerbag, florist indigo

RUH4088 Reisenthel Reisenthel
169.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RUH4088
Wymiary

pojemność: 20 l

Materiały

materiał: poliester z recyklingu, folia aluminiowa

Opis produktu

Torba termiczna Reisenthel Coolerbag, florist indigo została przygotowana z trwałego poliestru – surowiec użyty do produkcji pochodzi z recyklingu. Jeśli dbasz o środowisko naturalne, z pewnością docenisz ten fakt! Sam poliester jest nie tylko trwały, ale też łatwy do wyczyszczenia.

Torba termiczna Reisenthel Coolerbag, florist indigo to świetne akcesorium do wypadów – z rodziną albo znajomymi – na piknik czy plażę. Torba pozwoli Ci bardzo sprawnie zadbać o odpowiednią temperaturę przygotowanych przekąsek czy napojów. Do Twojej dyspozycji jest aż 20 l pojemności!

Torba termiczna Reisenthel Coolerbag, florist indigo nie rzuca się w oczy dzięki dopracowanemu designowi i przyjemnemu dla oczu kolorowi.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię