Torba termiczna Reisenthel Coolerbag, pop pool

RUH4085 Reisenthel Reisenthel
169.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RUH4085
Wymiary

pojemność: 20 l

Materiały

materiał: poliester z recyklingu, folia aluminiowa

Opis produktu

Torba termiczna Reisenthel Coolerbag, pop pool to świetne rozwiązanie, jeśli poszukujesz trwałej i estetycznej torby na piknik, plażę czy inne wydarzenia, w czasie których chcesz mieć dostęp do jedzenia oraz napojów w odpowiedniej temperaturze.

Torba termiczna Reisenthel Coolerbag, pop pool została przygotowana z poliestru – to trwała tkanina. Jej istotną zaletą jest fakt, że wyczyszczenie torby z zewnątrz zajmie Ci dosłownie chwilę! Także wewnętrzna warstwa termoizolacyjna nie będzie wymagała długich porządków. Sam poliester użyty do produkcji pochodzi z recyklingu butelek PET, co na pewno docenią osoby dbające o środowisko.

Torba termiczna Reisenthel Coolerbag, pop pool łączy w sobie funkcjonalność z estetycznym wyglądem i ciekawym kolorem.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię