Torba termiczna Reisenthel Thermocase, twist blue

ROY4027 Reisenthel Reisenthel
89.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ROY4027
Wymiary

pojemność: 1,5 l

Materiały

materiał: tkanina poliestrowa, warstwa izolacyjna, folia

Opis produktu

Torba termiczna Reisenthel Thermocase, twist blue z pewnością docenią osoby, które często robią zakupy, ale irytują się tym, że zakupione mięso, mrożonki czy lody rozmrażają się w drodze do domu! Połączenie torby zakupowej z torbą termiczną pozwoli wyeliminować ten problem i zachować zawartość komory w odpowiedniej temperaturze przez dłuższy czas.

Torba termiczna Reisenthel Thermocase, twist blue została wykonana z poliestru, dzięki czemu jest trwała, a jej wyczyszczenie zajmie Ci dosłownie chwilę. Za termoizolację wewnątrz odpowiada warstwa folii aluminiowej wysokiej jakości.

Torba termiczna Reisenthel Thermocase, twist blue możesz zabrać ze sobą wszędzie – to świetny dodatek także na piknik czy plażę.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię