Torba termiczna Reisenthel Thermoshopper, pop pool

ROV4085 Reisenthel Reisenthel
169.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ROV4085
Wymiary

pojemność: 15 l

Materiały

materiał: tkanina poliestrowa z recyklingu, aluminiowa powłoka termoizolacyjna

Opis produktu

Torba termiczna Reisenthel Thermoshopper, pop pool to funkcjonalny produkt, który posłuży Ci w wielu sytuacjach. Możesz zabrać ją ze sobą na zakupy, piknik czy plażę – wszędzie tam, gdzie istotne jest zachowanie temperatury zawartości (przede wszystkim produktów spożywczych, na przykład mrożonek czy lodów).

Torba termiczna Reisenthel Thermoshopper, pop pool łączy w sobie funkcję torby zakupowej z torbą termiczną. To pozwala Ci na wykorzystanie tego produktu w naprawdę wielu sytuacjach. Do dyspozycji masz również niewielką zewnętrzną kieszeń.

Torba termiczna Reisenthel Thermoshopper, pop pool przyciąga spojrzenie interesującym jasnoniebieskim kolorem – dopełnieniem tego designu są wielokolorowe wygodne uchwyty.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię