Torba termiczna Reisenthel Thermoshopper, pop strawberry

ROV3082 Reisenthel Reisenthel
169.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ROV3082
Wymiary

pojemność: 15 l

Materiały

materiał: tkanina poliestrowa z recyklingu, aluminiowa powłoka termoizolacyjna

Opis produktu

Torba termiczna Reisenthel Thermoshopper, pop strawberry to produkt, który łączy w sobie funkcje zarówno torby termicznej, jak i torby na zakupy. To oznacza dla Ciebie możliwość utrzymania produktów spożywczych w odpowiedniej temperaturze. Jeśli musisz pokonać większą odległość w drodze od sklepu do domu, taka torba to strzał w dziesiątkę!

Torba termiczna Reisenthel Thermoshopper, pop strawberry docenisz przede wszystkim latem, gdy zakupiony lody zaczną się dosłownie topić na Twoich oczach! Taka torba termiczna to też odpowiedni wybór, jeśli planujesz wyjście na plażę, ale nie uśmiecha Ci się picie ciepłych napojów.

Torba termiczna Reisenthel Thermoshopper, pop strawberry zajmuje niewiele miejsca, dlatego możesz zabrać ją ze sobą niemal wszędzie.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię