Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag S pocket, mixed dots red

RLG3075 Reisenthel Reisenthel
89.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RLG3075

Opis produktu

Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag S pocket, mixed dots red to produkt, który z pewnością docenisz, jeśli często przewozisz zimne lub gorące dania czy napoje. Torba termiczna z prostokątną podstawą umożliwi nie tylko maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, ale również zadbanie o temperaturę zawartości!

Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag S pocket, mixed dots red została przygotowana z poliestru pochodzącego z recyklingowanych surowców. Takie rozwiązanie to nie tylko troska o środowisko naturalne, ale także gwarancja, że zakupiony produkt przez długi czas pozostanie w nienagannym stanie.

Za skuteczną izolację dba warstwa specjalnej pianki i folii aluminiowej wysokiej jakości.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię