Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag S pocket, pop strawberry

RLG3082 Reisenthel Reisenthel
89.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RLG3082
Wymiary

wymiary: 20 x 12 x 16 cm

Materiały

materiał: poliester z recyklingu, folia aluminiowa

Opis produktu

Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag S pocket, pop Strawberry to produkt, który został przygotowany z poliestru. Ten materiał pochodzi w 50% z recyklingowanych surowców, a oprócz tego jest trwały. Dla Ciebie oznacza to, że nawet intensywnie używana torba przez długi czas pozostanie w nienagannym stanie!

Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag S pocket, pop Strawberry właściwości izolacyjne zawdzięcza folii aluminiowej wysokiej jakości oraz specjalnej piance. Dzięki temu temperatura zawartości torby jest utrzymywana – w lecie możesz cieszyć się zimnymi napojami, a w zimie: gorącymi posiłkami!

Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag S pocket, pop Strawberry to także świetny pomysł, jeśli często kupujesz mrożonki, ale mija dłuższa chwila, nim dotrzesz z nimi do domu.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię