Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag XL, dots

RLH7009 Reisenthel Reisenthel
299.00 PLN
299,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RLH7009
Wymiary

wymiary: 37 x 41 x 26 cm

Materiały

materiał: poliester z recyklingu, folia aluminiowa

Opis produktu

Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag XL, dots została przygotowana z materiałów wysokiej jakości. Warstwa zewnętrzna to poliester pochodzący z surowców z recyklingu – to trwałe tworzywo, które zachowa swój wygląd przez długi czas.

Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag XL, dots swoje właściwości izolacyjne zapewnia specjalnej folii aluminiowej i piance. Takie połączenie umożliwia utrzymanie temperatury zawartości nawet przez kilka godzin.

Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag XL, dots docenisz zarówno w czasie zakupów, szczególnie w porze letniej, jak i w plenerze: na pikniku lub plaży. Taki produkt umożliwi Ci skuteczne zachowanie temperatury przygotowanych dań czy napojów!

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię