Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Twoja torba jest pusta

By zrobić zakupy w sklepie CzerwonaMaszyna.pl obejrzyj naszą ofertę. Pełny asortyment znajdziesz klikając w linki znajdujące się na górze strony, pod naszym logiem. Gdy znajdziesz przedmiot Twoich pragnień wrzuć go do torby za pomocą pomarańczowego guzika z napisem "Wrzuć do torby". Gdy zgromadzisz w torbie wszystkie przedmioty które chcesz kupić - kliknij guzik "Przejdź dalej" - zostaniesz poproszony o podanie adresu dostawy i wybór formy płatności. Całość jest bardzo prosta i zajmuje mniej niż 1,5 minuty!


Przejdź do strony głównej i znajdź coś dla siebie

Wyślemy zamówione przedmioty w podanym czasie. O wysyłce poinformujemy Cię w oddzielnym mailu. Spodziewaj się kuriera następnego dnia.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.