Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Tortownica z talerzem Lékué Duo Ø 23 cm

Tortownica z talerzem Lékué Duo Ø 23 cm
Tortownica z talerzem Lékué Duo Ø 23 cm Tortownica z talerzem Lékué Duo Ø 23 cm Tortownica z talerzem Lékué Duo Ø 23 cm Tortownica z talerzem Lékué Duo Ø 23 cm
x zamknij

Tortownica z talerzem Lékué Duo Ø 23 cm

Lékué
Lékué Duo
119.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 3-5 dni roboczych / Jest w magazynie
Ø 23 cm
wysokość 7 cm
Ø talerza 28 cm
Silikon Platinum, ceramika
2412523R14M150
 
Tortownica z najwyższej jakości silikonu platinum z ceramicznym talerzem. Trwała, praktyczna, łatwa do utrzymania w czystości.

Do wypieków na słodko i na słono, przygotowywanych na gorąco i na zimno. W zestawie znajdują się:

  • ceramiczny talerz o średnicy 28 cm;
  • wykonany z Silikonu Platinum 2 częściowy kołnierz tortownicy o wysokości 7 cm;
    książeczka z przepisami.


Producent udoskonalił system zapinania tortownicy. Nie potrzeba żadnych zatyczek czy spinaczy. Dwie części formy bez problemu można połaczyć ze sobą. Wykorzystano tu znaną i sprawdzoną w budownictwie metodę łączenia " na wpust i pióro". Ten typ zapięcia zapewnia szczelność i przede wszystkim łatwość zapinania. Talerz ceramiczny, który stanowi spód tortownicy łatwo wchodzi w jej głębokie zagłębienie. Po złożeniu średnica tortownicy wynosi 23 cm. Brzegów nie trzeba natłuszczać - silikon platinum gwarantuje, że upieczone ciasto będzie łatwo odchodzić od formy.

Gotowe danie na ceramicznym talerzu można pokroić i od razu podać na stół.

Forma wstawiona do lodówki, zamrażarki, piekarnika lub kuchenki mikrofalowej zawsze spełni swoje zadanie. Wytrzymuje temperatury od +220 st.C do -60 st.C.

Przygotowywanie wypieków formach DUO to czysta przyjemność – na silikonowej powłoce nie gromadzą się bakterie, żywność do niej nie przywiera. Po użyciu formę wystarczy umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Produkt wolny od BPA.

Inne z kolekcji Lékué Duo

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.