Toster Bugatti Volo, czarny, 140 kryształków Swarovskiego

13-VOLOSW4/N Casa Bugatti Casa Bugatti
1999.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
13-VOLOSW4/N
Wymiary
Wysokość 30 cm
długość 32 cm
szerokość 20 cm
waga 3,8 kg
Materiały
stal szlachetna, tworzywo sztuczne, kryształy SWAROVSKI®

Opis produktu

Toster Bugatti Volo, w kolorze czarnym został ozdobiony aż 140 ręcznie nakładanymi kryształkami SWAROVSKI® wokół wyświetlacza.

To niezwykle elegancki i praktyczny toster w luksusowym wydaniu.

Toster posiada aż 6 poziomów opiekania pieczywa oraz 4 programy, które można z łatwością wybrać za pomocą ergonomicznego panelu sterowania.

Dodatkowe opcje, które z pewnością przydadzą się podczas robienia najlepszych tostów:

  • defrost, czyli rozmrażanie
  • bagel, czyli możliwość jednostronnego opiekania
  • reheart, czyli podgrzewanie wcześniej opieczonego pieczywa

Rozpoczęcie oraz zakończenie pracy sygnalizowane jest dźwiękiem, dzięki czemu nigdy nie zapomnisz o swoich świeżo opieczonych tostach.
Toster Bugatti Volo został wyposażony w system opuszczania oraz podnoszenia tostów zapobiegający ich niekontrolowanemu wyskakiwaniu.

Zestaw zawiera kieszonki na kromki chleba oraz ruszt do podgrzewania bułek i croissant'ów.
Toster Bugatti Volo został wyposażony w automatyczny mechanizm Bugatti Lift - gwarantujący ciche, płynne obniżanie i podnoszenie kieszeni na pieczywo. W podstawie znajduje się wysuwana taca pozwalająca na łatwe usunięcie zbierających się na niej okruszków.Najważniejsze cechy tostera:

  • kolor - czarny
  • długość - 32 cm
  • wysokość - 30 cm
  • szerokość - 20 cm
  • waga - 3,8 kg
  • materiał: stal szlachetna/tworzywo sztuczne/kryształy SWAROVSKI®

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię