Toster Zwilling Enfinigy mały, czarny

53008-002-0 Zwilling Zwilling
399.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
53008-002-0
Wymiary
Wysokość 20,5 cm
Szerokość 17 cm
Długość 29 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna

Opis produktu

Toster Zwilling Enfinigy mały w kolorze czarnym świetnie prezentuje się na kuchennym blacie w towarzystwie innych elementów z serii!

Ten wysokiej jakości opiekacz o mocy 1800 watów marki Zwilling pozwala na równoczesne przygotowywanie 2 standardowych kromek, które później można zaserwować z serem lub dżemem owocowym. Dzięki czterem oddzielnym elementom grzewczym wszystkie kromki są równomiernie zarumienione po obu stronach i idealnie chrupkie!

Co ważne przygotowane tosty nie wyskakują, a powoli wysuwają się ku górze tostera. Wbudowana w urządzenie funkcja Soft-Lift gwarantuje, że nawet małe kawałki można z łatwością wyjąć z opiekacza. Po zakończeniu pracy toster automatycznie się wyłączy, nie pozwalając na przypalenie kromek. Przycisk stop pozwala na regulowanie stopnia opieczenia kromki na bieżąco, a wygodna szufladka z możliwością wysuwania gromadzi okruchy, utrzymując toster w świetnej kondycji.

Toster posiada 7 poziomów zarumienienia i 3 automatyczne programy, dzięki którym każdy tost można dopasować idealnie do swoich potrzeb i życzeń. Funkcja rozmrażania umożliwia bezpośrednie tostowanie zamrożonego wcześniej pieczywa, podgrzewanie pozwala na delikatne przygrzanie wcześniej przygotowanych tostów, a funkcja bajgla z opcją centrowania kromki gwarantuje, że przygotowywany kawałek jest podpieczony w środku i chrupiący na zewnątrz.

Eleganckie, czarne wykończenie gwarantuje, że toster będzie pasował do wielu wnętrz, a opływowy kształt i ograniczona do niezbędnego minimum ilość spoin ułatwi codzienne czyszczenie.

Cechy produktu:

  • toster o mocy 1800 watów wykonany ze stali szlachetnej i tworzywa sztucznego w kolorze czarnym,
  • umożliwia równoczesne przygotowywanie 2 kromek,
  • wyposażony w fukcję Soft-Lift - gotowe kromki powoli wysuwają się ku górze,
  • automatyczne wyłączenie,
  • funkcja stop,
  • wysuwana szufladka na okruchy,
  • 7 poziomów zarumienienia i 3 automatyczne programy - w tym rozmrażanie.

Marka

Zwilling to niemiecka marka, która nieustannie od ponad 250 lat odnosi sukcesy na rynkach światowych w kategoriach przede wszystkim noży i naczyń kuchennych.

Zwilling to synonim przede wszystkim wysokiej jakości produktów wykonanych ze specjalnych materiałów przeznaczonych tylko dla marki.

Od 1731 roku celem firmy jest stosowanie innowacyjnych technik do wytwarzania produktów najwyższej jakości i jednoczesne zachowanie ich tradycyjnej i ponadczasowej oprawy.

Seria stalowych noży zyskała niezwykłą popularność nie tylko śród najlepszych kucharzy świata ale również wśród kulinarnych amatorów oraz hobbystów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię