Trzepaczka Koziol Gloria zielona

5032582 Koziol Koziol
28.50 PLN

Special Price 28,50 zł

Normalna cena: 57,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 34,20 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 3 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5032582
Wymiary
Długość 30,6 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Zielona trzepaczka Koziol Gloria z marsjańskim charakterkiem! Zaprojektowana w kształcie śmiesznej ufo-figurki, której „rogi” zakończono specjalnymi kulkami ułatwiającymi ubijanie piany, czy mieszanie ciasta. Stworzona dla uzyskiwania idealnej konsystencji szykowanych mas.

Wysoka jakość wykonania, z której słynie niemiecka marka Koziol, 100% biodegradowalnych produktów pochodzących z recyklingu, zabawa formą, i pozytywne, energetyczne barwy! To jest to.

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię