Uchwyt na banany Alessi Dear Charlie

JT01 Alessi Alessi
475.00 PLN
475,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
JT01
Wymiary
Wysokość 28 cm
16,5 x 9,5 cm
Materiały
Chromowany stop cynku
Wykończenie
błyszczące

Opis produktu

Uchwyt na banany Alessi Dear Charlie - niczym na bananowym drzewie!
Tak ustawione na stole banany nie będą długo czekały na chętnych do ich spróbowania. Ciekawe rozwiązanie będące alternatywą dla klasycznej patery na owoce, na której banany zajmują zwykle zbyt wiele miejsca. Tu, można je wygodnie zaczepić o specjalny uchwyt i gotowe: pięknie prezentują się na stole. Stojak wykonano z chromowanego stopu cynku, który dla większego efektu został wypolerowany.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Snów Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię