Uchwyt na książki Menu 19 x 14 cm, biały

40006 Menu Menu
317.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
40006
Wymiary
19 x 14 cm
Materiały
Drewno, tworzywo termoplastyczne

Opis produktu

Szalenie oryginalny, biały uchwyt na książki Menu 19 x 14 cm: z naturalnymi ściankami z drewna, które spięto taśmą z tworzywa termoplastycznego. Do środka można włożyć książki, zeszyty i notatniki. Całość jest bardzo stabilna, spójna i świetnie się prezentuje.
Bez nudy w domowej biblioteczce!

Marka

Marka Menu to kwintesencja duńskiego designu.

Proste bryły, wysmakowane kolory i zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że produkty Menu są eleganckie, trwałe i ponadczasowe. Firma współpracuje z najbardziej wyrazistymi postaciami współczesnego skandynawskiego designu i architektury tworząc minimalistyczną estetykę wnętrz. W ofercie Menu są meble, lampy, akcesoria barowe, nakrycie stołu, akcesoria łazienkowe i minimalistyczne dekoracje domu. Co roku Menu zaskakuje klientów apetycznymi nowościami w nurcie aktualnych trendów.

Projektant

Christoffer Martens zajmuje się projektowaniem przedmiotów użytkowych oraz wystrojem wnętrz. Specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów codziennego użytku o ciekawych formach i wysokiej funkcjonalności. Martens jest jednym z twórców galerii „erstererster”, która organizuje wystawy, wykłady oraz szkolenia dotyczące projektowania. Pracował dla Alfredo Haberli’ego w Zurychu, a następnie założył własną firmę w Berlinie. Do jego klientów należą m.in. Menu, Khala Porzellan i Nils Holger Moormann. W jego portfolio znaleźć można także meble i lampy. Na uwagę zasługuje popularne łóżko „Siebenschläfer”.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię