Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Uchwyt na papier toaletowy Authentics Kali biały

Uchwyt na papier toaletowy Authentics Kali biały
Uchwyt na papier toaletowy Authentics Kali biały Uchwyt na papier toaletowy Authentics Kali biały Uchwyt na papier toaletowy Authentics Kali biały Uchwyt na papier toaletowy Authentics Kali biały
x zamknij

Uchwyt na papier toaletowy Authentics Kali biały

authentics
Doshi Levien
Authentics Kali
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Został wycofany.
14 x 28 x 13 cm
Tworzywo sztuczne ASA
authentics-1313478
 
Tego podwójnego uchwytu na papier toaletowy nie sposób ominąć wzrokiem! Wygląda zupełnie tak, jak oczy filmowego E.T – przyciąga uwagę, a dzięki dwóm miejscom na papier zapewnia większy komfort z korzystania z toalety.
Authentics Kali to akcesoria do nowoczesnej łazienki zaprojektowane przy współudziale londyńskiego studio Doshi Levien. Proste, czyste linie w połączeniu z błyszczącymi i matowymi detalami układającymi się przy sobie jakby naprzemiennie tworzą piękną, hybrydową postać produktów. Kolor, magia aranżacji i funkcjonalność!

Inne z kolekcji Authentics Kali

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.